S kým táhneme za jeden provaz … 🙂

Mgr. Klára Gottwaldová, MBA

advokátka

Klára je advokátkou s primární orientací na pracovní právo. Lektoruje kurzy zaměřené na zákoník práce a píše rovněž odborné články.

Ad rem (K věci)

magazín pro HR a mzdové účetní

Magazín, který parta HR nadšenců vydává již od roku 2015. Vychází 2 x ročně, v elektronické podobě a zdarma:)

TSM, spol. s r.o.

vzdělávací společnost

Vzdělávací společnost TSM je na trhu vzdělávání dospělých už přes třicet let. Více asi netřeba ke kvalitě školení dodávat, přesvědčte se sami;)

Alveno

docházkový systém

Alveno je produkt pro usnadnění personální agendy. Vyvíjí jej společnost IRESOFT, která si zakládá na firemní kultuře a spokojenosti svých zaměstnanců. I díky tomu je produkt zaměřen na uživatele, a to nejen na personalisty.

IRESOFT s.r.o.

softwarová společnost

IRESOFT je softwarová společnost, která si zakládá na firemní kultuře a na tom, aby se zaměstnanci ve firma cítili skvěle. Vyvíjí software pro komerční sféru v podobě docházkového a HR systému Alveno, ale i software pro sociální zařízení Cygnus

MÁMA JOB

Cílem MÁMA JOB je od roku 2019 naplňovat potenciál rodičů a žen na trhu práce a zvýšit počet flexibilních úvazků v ČR. Jsme autory HR procesů a vzdělávacích programů zaměřených na pracující rodiče a v tomto směru edukujeme a podporujeme zaměstnavatele, aby byli v oblasti prorodinné politiky a flexibility práce aktivní a dokázali efektivně pracovat se zaměstnanci, rodiči.

HR legal club

Když se snoubí právo a HR praxe, máte jistotu, že jste v dobrých rukou.

Jedinečná a inspirativní HR setkání, online školení i offline semináře či HR akce. Předáváme si know-how z oblasti pracovního práva a HR, pojďte do toho s námi…

.

RELOCZECH

měníme cizince v kolegy

V personálním poradenství působí Reloczech již od roku 2011. Zaměřuje se na relokační poradenství péči o cizince, kteří nastupují jako zaměstnanci do českých firem.

HR News

zprávy a novinky ze světa HR

Portál HR News sdružuje největší komunitu HR manažerů a specialistů v ČR.

Poskytuje zajímavý obsah napříč všemi aspekty personální práce – od benefitů, přes právní problematiku až po nábor.

Šestnáct tisíc registrovaných uživatelů, největší HR skupina na síti LinkedIn a desetitisíce článků a videí z oblasti práce s lidmi.

Flexi úvazky

Platforma FLEXI ÚVAZKY.CZ byla vyvinuta společností MÁMA JOB . Je to místo pro networking mezi zaměstnavateli a kandidáty, kteří hledají flexibilitu v práci. Můžete zde odprezentovat nejen vaše pracovní nabídky, ale také firemní kulturu a hodnoty. Buďte flexi a znásobte svůj pool kandidátů.

MUNIPOLIS

MUNIPOLIS je chytrá komunikační síť spojující města a obce, firmy, spolky a další skupiny s jejich členy, obyvateli, rodinami či zaměstnanci.

MUNIPOLIS – to je tým nadšených odborníků s odhodláním měnit prostřednictvím moderních technologií svět k lepšímu. 

DEVELOPMENT MINÁŘOVÁ

Rodinná firma, která působí na trhu s realitami více než 10 let.

V posledních letech se společnost Development Minářová navíc k realitní činnosti začala věnovat výstavbě rodinných i bytových domů. Specializuje se na dřevostavby, stavíme ale i domy zděné.

HR brainstorming

Skupina vznikla v březnu 2021 díky šílenství kolem testování zaměstnanců. Stojí za organizací unikátního veletrhu pracovních příležitostí pro lidi z Ukrajiny Stands for Ukraine, kdy za tento počin Lenka Sovová, zakladatelka skupiny a autorka myšlenky veletrhu, obdržela cenu HREA 2022